Avril Lavigne Fan Club..!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Mesaj | Avril'dan.

YazarMesaj
ßuse_avriL
Acemi Üye
Acemi Üye
ßuse_avriL

Yeni Mesaj | Avril'dan. Empty
MesajKonu: Yeni Mesaj | Avril'dan.   Yeni Mesaj | Avril'dan. Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:20 pm

Hey Millet!

Nasıl gidiyor? Sadece sizi burada keyiflendirmek istedim. 4. albümümü bitirdim! Aslında bu yıl yapılmıştı ve plak şirketi serbest bırakmaya karar verdi. Aman Tanrım! Ne kadar güzel! Dışarıya çıkıp en sevdiğim şeyi yapmak için yani MÜZİK YAPMAK için ölüyorum. Biliyorum uzun zamandan beri bekliyorsunuz... Bende, ama seçim şansım yoktu. 1 yıl boyunca bu albümle meşgul oldum. Benim için gerçekten çok özel. İlk kez tek başına çift parçalar çıkardım, tek yazdım, arkadaşlarla. Kendimi zorladım, gururluyum. Demek istiyorum ki, bu albümü tasarlamak ve serbest bırakmak zordu. Sadece bu değil, yazdığım en anlamlı ve özel albümdü. Fakat ilk kez BS bürokratik grubuyla deneyimim oldu. İnsanlar istediği şeyleri yapınca bu en iyi iş olur, aşk ve doğa onlar için, eğer zorlansan olmazlar. Kariyerimin başlangıcından beri mesajım hep KENDİN OLl ve NEYE İNANIYORSAN ONUN İÇİN AYAKTA DUR olmuştur. Kalbini takip et. İlk singIlımın ismi WHAT THE HELL! Bu şarkı albüm dışındaki çok küçük kişisel bir şarkı. Eğlenceli temalı. Kişisel özgürlük hakkında mesajı fazla. Albümdeki en ‘pop’ şarkı.2 hafta içinde video çekiyorum ve Şubat dışında olucak .Abbey Dawn tasarımıyla , ‘Avril Lavigne Foundation’la ve kendi mutluluğum ve sağlığımla çoook meşgulum. Denge!

Sizi seviyorum.

BuseCabuk.

Yorumlarınızı görürsem seviniriiim. Smile)

Yeni Mesaj | Avril'dan.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni kurallar