Avril Lavigne Fan Club..!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d)

3 posters
YazarMesaj
\mm/bLAck_metaL
Yeni Üye
Yeni Üye
\mm/bLAck_metaL

bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d) Empty
MesajKonu: bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d)   bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d) Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 3:40 pm

ßiR AvriL Fan ının ßiLmesi geRekenLer

( daha önce veriLdiyse ö.dilerim ) (L)(L)(L):::................(L)(L)(L)

1-) Avrıl lisedeyken okuldan nefret edermis. Söylediğine göre diğer kızlar onu fazla ukala bulduklarından pek sevmez we aralarına almazlarmıs=)

2-) İlk öpüsmesi tam bi faciaymıs.. "cünkü ne yaptığımı farkında bile değildim" diye acıklıyor =)) (( yası belirtilmemiss )) affraid

3-) Bir keresinde otelde cok fazla gürültü yaptığından otelden atılmıs =))

4-) Avrıl hayatı boyunca hic gitar dersi almamıs we kendisi calmayı öğrenmis ve ilk sarkısını 12 yasında yazmıss (( way bee))

5-) Avrılın burcu terazi.. we tam burcu olduğunu sölüyor.. tartısmalardan kacınıyor we yaratıcılığı sewiyor

6-) Fotoğraf çekimlerine giderken işi şansa bırakmamak icin kıyafetlerini yanında götürürmüs.. şanssızlığın genelde onu bulduğunu söylüyor.

7-) Avrıl kendini kötü hissettiği morali bozuk olduğu zaman şarkı söyler gitarını tıngıdatırmıs.. bu ses onu rahatlatır cok hosuna gidermiss, onu rahatlatan tek sey olduğunu söylüyorr=)

8-) Avrılın vicudunda 4 tane piercing war: biri göbek deliğinde, ikisi sol we bi tanesi de sağ kulağında, kücük bir süzgec o!! Rolling Eyes

9-) Adı Sam olan cok sirin bi köpeği war

10-) Yasama bakıs acısı söyle: "İnsanların ne dediği beni ilgilendirmiyor. Sadece kendim olmaya calısıyorum. Yasamdan zewk almayı ve kendim olmayı sewiyorum." Kendinden emin bir kız!!

11-) Avrılın, Matt adında bir abisi ve Michelle adında bir kız kardesi war. O, her zaman ilgi odağı olmak isteyen ortanca kardes yani =)

12-) Büyük Britanya Prensi Harry, Avrılın en büyük hayranlarından biri!!

13-) Ünlü olmadan önce bi fast food restoranında calısıyormus ancak bu macera normal olarak kovulmayla son bulmus.. kendine en uygun seyin müzik ve sarkılar olduğunu söylüyor..

14-) Kaykayın yanı sıra Avrıl tam bi buz hokeyi tutkunu.. okuldayken hep oynarmıs..

15-) Avrılın göbek adı da Romana.. Wink

16-) Avrıl pizzaya bayılırmıs. Ama önce üzerindeki malzemeleri yermis. En sewdiği malzeme de zeytinmis. Türklük war heralde hamurunda!!
avril-koliq
Acemi Üye
Acemi Üye
avril-koliq

MesajKonu: Geri: bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d)   bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d) Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 7:11 pm

saol
\mm/bLAck_metaL
Yeni Üye
Yeni Üye
\mm/bLAck_metaL

MesajKonu: Geri: bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d)   bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d) Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:43 am

önmsiz jnm ben bu Siteye yeni üyeyüm =)) süpeR bi site Very Happy:D
avril-ayse
Yeni Üye
Yeni Üye
avril-ayse

MesajKonu: Geri: bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d)   bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 7:18 pm

ben bunların bazılarını biliyodum :S çok güzel bi paylaşım olmuş :d

bir AvriL fan ının BiLmeSi qeRekenLer(daha önce vrldyse ö.d)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avril lavigne
» Avril Vejetaryen !!
» AVRIL HAKKINDA!!!!!